Меню & пошук

Кінотеатри у Кореї почали здавати зали в оренду геймерам, щоб впоратися зі збитками

Кінотеатри у Кореї почали здавати зали в оренду геймерам, щоб впоратися зі збитками

Зал на дві години за 90 доларів можуть орендувати до чотирьох осіб.


[ads-pc-2]

Найбільша мережа кінотеатрів у Південній Кореї CGV почала здавати зали в оренду геймерам. Таким чином підприємці хочуть відшкодувати збитки, що виникли під час пандемії, повідомляє BBC. 

Фільмів в корейському прокаті зараз дуже мало, а зали можна заповнювати тільки на 50%. Ідея, як кінотеатри можуть отримувати хоча б якийсь прибуток, прийшла одному зі співробітників мережі. За його спостереженнями, любителям кіно часто подобаються і відеоігри.

Зал на дві години за 90 доларів можуть орендувати до чотирьох осіб, вартість вечірніх сеансів — 135 доларів. Консолі та ігри можна приносити свої. Послугою скористалися вже понад 130 разів. Грають в кінозалах в основному чоловіки від 30 до 40 років, але іноді в цьому беруть участь пари та сім’ї.

Минулого року мережа кінотеатрів запустила сервіс «Ключі від залу», за допомогою якого можна забронювати будь-який зал спеціально для себе. Кінозал можна замовити під бізнес-івент, корпоратив, презентацію, дружню зустріч або романтичне побачення. Для цього потрібно оформити заявку на сайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: