Меню & пошук

Британська студентка створила велосипедне колесо з фільтрами, яке очищає повітря під час руху

Британська студентка створила велосипедне колесо з фільтрами, яке очищає повітря під час руху

Забруднене повітря потрапляє до колеса через циліндричний отвір.


[ads-pc-2]

Студентка з Лондона Крістен Таппінг створила велосипедне колесо з фільтрами, яке очищає повітря під час руху, пише Designboom.  Пристрій, який отримав назву ROLLOE, пропускає повітря і відфільтровує з нього часточки забрудників.

«Пересуваючись на велосипеді Лондоном, я могла бачити і відчувати забруднення від шин і вихлопних труб», — розповідає Таппінг про ідею проєкту. «Я подумала — а чому б не використати рух від транспортного засобу для фільтрації повітря? Якщо виявиться, що у продукту є майбутнє, я можу спробувати довести його до комерційного рівня».

ROLLOE підходить для установки у передній частині стандартної рами велосипеда. Колесо має три рівні фільтрів. Перший — губка з екологічного матеріалу на основі люфи, яка затримує великі частинки забруднення. Другий — повітряний фільтр HEPA, а третій — фільтр з активованим вугіллям, який поглинає найменші частинки. 

Коли людина їде містом, забруднене повітря потрапляє до колеса через циліндричний отвір, потім проштовхується через набір фільтрів за допомогою відцентрової сили і витісняється через зовнішній периметр. Фільтри слід мити або замінювати раз на тиждень чи кожні 250 км.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: