Меню & пошук

45-річний японець став першим у світі магістром із вивчення життя ніндзя

45-річний японець став першим у світі магістром із вивчення життя ніндзя

Тепер він планує отримати докторський ступінь з обраної дисципліни.


[ads-pc-2]

45-річний Дженічі Міцухасі став першим у світі магістром з вивчення життя ніндзя в Міеському університеті в Японії, повідомляє CNN. Під час дворічного проходження магістратури Міцухасі вивчав традиції та історію ніндзя — таємних агентів часів феодальної Японії — а також опанував бойові мистецтва і «способи обходу гірських районів, залишаючись при цьому непоміченим».

З 14 століття ніндзя були відомі своєю таємничістю і майстерністю шпигунства, саботажу, вбивств і партизанської війни. Міцухасі наголосив, що ніндзя також були незалежними фермерами, тому він переїхав у гірську провінцію Іґа на острові Хонсю — у 220 милях (354 км) від японської столиці Токіо, щоб краще зрозуміти, як жили ніндзя.

«Іґа— це те місце, де раніше жили ніндзя. Клімат цієї місцевості створив самих ніндзя», — сказав Міцухасі. 

Міцухасі вирощує рис і овочі, а також викладає бойові мистецтва і ніндзюцу — мистецтво ніндзя.

Магістерська програма почалася у 2018 році, через рік після того, як Міеський університет заснував Міжнародний дослідницький центр ніндзя в Іґа — перший у світі центр вивчення ніндзя. 

Професор Юджі Ямада сказав, що Міцухасі був «відданим студентом»: «Він буквально (присвячує) своє життя ніндзя».

Тепер Міцухасі планує отримати докторський ступінь обраної дисципліни. Він також відмітив, що курс навчив його «як теперішньому, так і минулому».

«Незалежне життя для власного виживання і процвітання важливе для сучасної Японії», — сказав він. «Світ для кожного з нас не глобальний, а локальний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: