Меню & пошук

9 причин почати бігати

9 причин почати бігати

[ads-pc-2]

9 причин почати бігати

Ще навесні люди почали екстренно готуватись до літнього сезону, і побігли до фітнес-залів спалювати зайві кілограми, які назбирались за зиму. Проте є одне заняття, яке може приносити вам радість і користь практично весь рік, і це – біг. Сьогодні ми розкажемо вам про кілька причин фізичного характеру, які мотивуватимуть вас не відкладати це діло на потім, і нарешті почати бігати.

1. Біг підвищує можливості серця і судин: відбувається тренування безпосередньо самого серцевого м’яза. Це означає, що серце міцнішає.

2. Біг покращує кисневу ємність крові. Треноване серце за один цикл проганяє набагато більший об’єм крові, ніж не треноване. Збільшився кровотік – збільшився і кисневий обмін.

3. Біг – це чудовий засіб боротьби проти нервового напруження.

4. Під час тривалого навантаження в кров викидається особливий гормон – ендорфін. Цей гормон ще називають “гормоном щастя”. І не дарма. Коли концентрація ендорфіну в крові зростає, людина відчуває легке відчуття ейфорії. Депресія випаровується.

5. Підвищується розумова активність. Під час пробіжки можуть несподівано прийти вирішення ваших проблем або завдань.

6. Систематичні заняття бігом сприяють підвищенню імунітету, за рахунок збільшення в крові еритроцитів і гемоглобіну.

7. Бігати можна в будь-який час доби. Так, вранці, коли в крові підвищена кількість гормонів, біг буде природним засобом для розрядки, що допоможе організму повернутися до гармонії. Якщо бігати після трудового дня, увечері, то цим ви знімете напругу, розвантажитесь, підзарядитесь енергією, придушите зайвий апетит і заснете прекрасним сном.

8. Дослідження вчених показують, що відбувається часткова регенерація тканини печінки. Відбувається позитивний вплив і на нирки: під час бігу з них знімається навантаження, що призводить до їх кращого функціонування.

9. Регулярні бігові навантаження також надають позитивний вплив на опорно-руховий апарат. Для людей похилого віку подібні тренування особливо корисні, тому що вони перешкоджають дегенеративним змінам у суглобах і м’язових тканинах.

Як казали древні греки: “Якщо хочеш бути сильним – бігай, хочеш бути красивим – бігай, хочеш бути розумним – бігай”. Тому ви зрозуміли, що треба робити далі :)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: