Меню & пошук

Відеоісторію зростання Нью-Йорка показуватимуть у ліфті хмарочосу WTC

Відеоісторію зростання Нью-Йорка показуватимуть у ліфті хмарочосу WTC

[ads-pc-2]

newyork-video

У ліфті хмарочосу Всесвітнього Торгового Центру в Нью-Йорку встановили панорамні дисплеї, які показуватимуть відеоісторію міста за останні 500 років.

Кожен відвідувач, який скористається одним з п’яти швидкісних ліфтів, що піднімаються на 102 поверх нового Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку, зможе спостерігати за поступовим перетворенням покритого заростями острова Мангеттен в його сучасну, щільно забудовану хмарочосами версію.

Для створення цього ефекту всередині кабінок були встановлені 75-дюймові дисплеї високої якості. Картинка на них створює ілюзію прозорих вікон, через які можна подивитися на різні стадії історичного життя міста. У їх число входить і час, коли над Нью-Йорком височіли вежі попереднього Всесвітнього торгового центру, зруйновані в результаті теракту 11 вересня 2001 року.

Демонстрація охоплює 515 років історії і займає близько 47 секунд. Вона не лише показує розростання міста, а й створює ілюзію підйому вгору. Всі п’ять ліфтів з дисплеями ведуть до спеціально обладнаної у будинку обсерваторії – третій за висотою розташування в світі.

Нова вежа Всесвітнього Торгового Центру (WTC, попередня назва – Freedom Tower) була збудована на місці зруйнованих веж-близнюків. Офіційне відкриття хмарочосу висотою 546 м відбулося восени 2014 року – тоді вежа стала найвищою у Західній півкулі та четвертою за висотою у світі.

world-trade-center

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: