Меню & пошук

Визначити стан здоров’я людини тепер можуть за її поведінкою зі смартфоном

Визначити стан здоров’я людини тепер можуть за її поведінкою зі смартфоном

[ads-pc-2]

Нова теорія цифрового фенотипування дала змогу дослідникам визначати стан здоров’я людини на основі того, як вона взаємодіє зі смартфоном. Про це пише The New York Times.

Ідея цієї теорії полягає в тому, що спеціально розроблені програми відслідковують та аналізують дані постів у соцмережах, дзвінків та переходів за посиланнями, а потім корелюють їх із симптомами потенційних захворювань.

Наприклад, американський стартап Mindstrong розробили для моніторингу смартфонних звичок користувачів. Він аналізує такі показники як кількість часу на скролінг списку контактів чи написання тексту, точність потрапляння пальцем на клавіатуру, внаслідок чого може розповісти про можливі хвороби людини. Mindstrong вже протестували на 200 добровольцях.

Facebook використовував штучний інтелект для сканування постів та трансляцій користувачів для того, щоб виявити, чи мають вони суїцидальні думки. Якщо система ідентифікувала певні мовні патерни, як наприклад, коментарі друзів під постом зі словами «У тебе все добре?», «Я можу тобі якось допомогти?», вона повідомляла про це спеціальну команду Facebook.

А компанія Sharecare розробила додаток, який може проаналізувати рівень стресу в людини під час розмови. Програма розпізнає мову користувача, а після кожної розмови надсилає йому повідомлення, в якому повідомляє його емоційний стан.

Фото: unsplash

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: