Меню & пошук

Власниця будинку в Канаді вартістю $1,7 мільйонів подарує його тому, хто напише найкраще есе

Власниця будинку в Канаді вартістю $1,7 мільйонів подарує його тому, хто напише найкраще есе

У творі треба переконати власницю, що саме вам потрібен цей будинок


[ads-pc-2]

У Канаді власниця будинку за $1,7 мільйонів порадує його людині, яка напише найбільш переконливе есе про те, як це житло змінить її життя. Алла Ваґнер запустила конкурс есе на Facebook, пише CBS News.

Жінка вирішила подарувати свій будинок у провінції Альберта після того, як безуспішно намагалася продати його протягом п’яти місяців. Алла віддає будинок через поганий стан здоров’я і неможливість за ним доглядати.

Дорогий подарунок жінка збирається окупити за рахунок внесків за написання есе у $25 (канадських). Вона сподівається, що в конкурсі візьме участь 68 000 людей, що дозволить їй зібрати $1,7 мільйонів. Якщо ж охочих написати есе буде мало, всі внески вона обіцяє повернути учасникам.

За умовами конкурсу, потрібно надіслати лист на поштову адресу або електронну пошту з есе у вільному форматі до 350 слів, у якому треба пояснити, чому саме тобі потрібен цей будинок та як він змінить твоє життя. Надсилати есе можна до 5 квітня.

З усіх листів Алла Ваґнер обере півфіналістів, листи яких розмістить у соцмережах для відкритого голосування. З них оберуть 500 фіналістів, есе яких розгляне незалежне журі, яке й обере переможця.

Фото: Алла Ваґнер

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: