Меню & пошук

Український павільйон на Венеціанській бієналле буде повністю прозорим

Український павільйон на Венеціанській бієналле буде повністю прозорим

[ads-pc-2]

tesseract_installation_1024_04-1024x682
Інсталяція у вигляді скляного куба у Ванкувері, 2013

Організатором українського павільйону на цьогорічному Венеціанському бієнале стане PinchukArtCentre за підтримки Фонду Віктора Пінчука. Павільйон матиме вигляд прозорого куба, що символізує нову Україну. 

Як повідомили у фонді, Україна буде представлена ​​груповою виставкою молодих українських художників, серед яких Євгенія Бєлорусець, Артем Волокітін, Микита Кадан, Жанна Кадирова, Микола Рідний & Сергій Жадан, Анна Звягінцева і Відкрита група. Комісаром Національного павільйону є Міністерство культури України. Куратор проекту – Бйорн Гельдхоф, заступник арт-директора PinchukArtCentre.

Національний павільйон України розміститься на набережній Riva dei Sette Martiri, на шляху від Arsenale в Giardini, в тимчасовому скляному павільйоні, який уособлює нову прозору Україну, яка відкривається світу. Демонструючи глибокою особисту відданість і солідарність з тими, кого торкнулася війна, цією виставкою молоде покоління художників проголошує надію на майбутнє України.

Виставка триватиме з 9 травня по 2 серпня 2015 року, і фонд Пінчука вже не вперше долучається до бієнале в якості організатора українського павільйону. Національні проекти традиційно будуть представлені в павільйонах в Giardini і Arsenale, а також в історичному центрі Венеції. Цього року виставка знову включає офіційну паралельну програму (Collateral Events), в рамках якої міжнародні організації та інституції будуть представляти свої виставкові проекти та ініціативи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: