Меню & пошук

У США створили робота-дельфіна. Він може замінити тварин у дельфінаріях

У США створили робота-дельфіна. Він може замінити тварин у дельфінаріях

Його вартість — від 3 до 5 мільйонів доларів.


[ads-pc-2]

Реалістичний робот-дельфін може замінити тварин у дельфінаріях та тематичних парках, пише Independent.  Проєкт розробила компанія Edge Innovations. Його вартість — від 3 до 5 мільйонів доларів. 

Робот завдовжки 2,5 метра важить 250 кг. Зовнішня «шкіра» робота зроблена з медичного силікону. Edge Innovations спеціалізується на створенні аніматроніки (механізмів, що імітують рухи живої істоти у фільмах). Вони розробляли роботів-аніматроніків для голлівудських блокбастерів ««Звільніть Віллі», «Глибоке синє море» та «Анаконда».

«Приблизно 3000 дельфінів зараз у неволі лише для отримання кількох мільярдів доларів завдяки тому, що відвідувачі тематичних парків хочуть плавати зі ссавцями. Тому очевидно, що до дослідження дельфінів є інтерес», — сказав засновник та генеральний директор компанії Волт Конті.

Управляти роботом можна через радіозв’язок: він може плисти у потрібному напрямку, стрибати, виконувати різні трюки та випускати воду — як справжній дельфін.

Раніше стало відомо, що Франція планує поступово заборонити використання диких тварин у пересувних цирках та дельфінаріях. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: