Меню & пошук

Disney+ додасть попередження про негативні стереотипи перед частиною класичних мультфільмів

Disney+ додасть попередження про негативні стереотипи перед частиною класичних мультфільмів

Компанія застерігає від расистських і культурно нечутливих зображень у своїх стрічках.


[ads-pc-2]

Стрімінгова платформа Disney+ додасть інформаційне попередження про негативні стереотипи перед деякими з класичних мультфільмів, пише The Hollywood Reporter. 

Тепер перед мультфільмами «Пітер Пен», «Дамбо», «Фантазія», «Коти-аристократи», «Швейцарська сім’я Робінзонів» передплатники платформи будуть бачити дисклеймери: «Ця програма містить негативне зображення і/або погане поводження з людьми або культурами».

Disney+ попереджала про «застарілі культурні зображення» з моменту запуску, але тепер формулювання розширили, застерігаючи від расистських і культурно нечутливих зображень у своїх фільмах.

Як приклади оновлених попереджень Disney+ вказує на кішку у мультфільмі «Коти-аристократи», «зображену як расистську карикатуру на східноазіатські народи з перебільшеними стереотипними рисами, наприклад, розкосими очима та випуклими зубами». 

У стрічці «Пітер Пен» з’явиться попередження про використання стереотипів для зображення корінних народів, які «говорять незрозумілою мовою, і вони неодноразово називають їх образливим терміном «червоношкірі». Пітер і Зниклі Хлопці танцюють, одягають головні убори та інші перебільшені образи — форма глузування і присвоєння культури й образів корінних народів».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: