Меню & пошук

У Шотландії шукають людину, яка допоможе відбудувати дамбу і доглядатиме за вівцями за £22 000 на рік

У Шотландії шукають людину, яка допоможе відбудувати дамбу і доглядатиме за вівцями за £22 000 на рік

Це потрібно для збереження популяції місцевих овець


[ads-pc-2]

На острові Норд-Роналдсей у Шотландії, що належить до Оркнейських островів, розшукують людину, яка буде займатися відбудовою дамби і доглядатиме за вівцями.

На острові живе рідкісна місцева порода овець. Для того щоб вівці залишалися на береговій лінії, збудували дамбу навколо острова. Але через сильні урагани та припливи вона була зруйнована. Тож тепер влада острова шукає людину, яка зможе взяти на себе її відбудову, адже дамба потрібна для збереження популяції місцевих овець.

Працювати потрібно буде 35 годин на тиждень, за це передбачена зарплата  £21,840 на рік, 28 днів відпустки та можливість оселитися в нещодавно відреставрованому шкільному будинку. Посада передбачає роботу протягом трьох років.

Основні обов’язки − бути відповідальним за відбудову дамби і займатися будівництвом, координувати волонтерський туризм з метою відбудови дамби, допомагати з доглядом за вівцями, підтримувати робочі відносини з місцевими власниками овець і землі.

Кандидат повинен мати хорошу фізичну підготовку, навички комунікації, співпраці з різними медіа, а також роботи з тваринами.

Для того щоб отримати роботу, потрібно подати заявку на сайті до 9 серпня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: