Меню & пошук

У Китаї контролюють емоції працівників для підвищення продуктивності

У Китаї контролюють емоції працівників для підвищення продуктивності

Система створює індивідуальний графік на основі емоційного стану людини


[ads-pc-2]

Заводи, державні підприємства та військові структури в Китаї почали контролювати емоції працівників для підвищення ефективності їхньої роботи та підвищення прибутку. Для цього на головні убори людей встановлюють бездротові датчики, які відслідковують мозкову активність та фіксують, коли працівники відчувають злість, тривогу чи сум, пише Business Insider.

Система оснащена штучним інтелектом, тому вона може будувати індивідуальний графік для працівників на основі їхнього емоційного стану.

Як пише  South China Morning Post, після введення технології в 2014 році прибутки компанії State Grid Zhejiang Electric Power зросли на $315 мільйонів.

«Вони думали, що ми можемо читати їхні думки. Це спричинило певний дискомфорт і опір на початку. Але через деякий час вони звикли до пристрою і тепер носять його цілий день на роботі», – розповів професор університету Нінбо Джен Дзя.

Також він додав, що даних з мозкових хвиль достатньо для того, щоб менеджер міг дати працівнику відгул або навіть перевести його на іншу посаду, якщо його робота, наприклад, потребує більшої концентрації.

Китайська компанія Deayea створила інший тип датчика для водіїв швидкісного залізничного сполучення між Пекіном і Шанхаєм. Пристрій також вдягається на капелюх і може подавати водію сигнал, якщо він починає засинати.

Невідомо, чи всі працівники знають про те, що за їхніми емоціями стежать, але за китайськими законами, що стосуються конфіденційності, це дозволено.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: