Меню & пошук

У Копенгагені з матраців IKEA зробили павільйон для бару

У Копенгагені з матраців IKEA зробили павільйон для бару

Конструкція перемогла на фестивалі мистецтва й дизайну Chart


[ads-pc-2]

У Копенгагені датські студенти та архітектори презентували конструкцію бару з матраців IKEA. Споруда отримала назву «Султан», пише Dezeen.

З її допомогою дизайнери хотіли наголосити на негативному аспекті «бездумного споживацтва». Також продемонструвати проблеми цілої економічної системи, в якій дешевше і простіше купувати нові продукти, а не переробляти старі.

Для споруди «Султан» архітектори вийняли старі пружини з матраців і замінили їх на пінопластові набивки й тканину. Останні утворюють багатошарові фактурні стіни.

Конструкцію представили на фестивалі мистецтва й дизайну Chart. Завданням цього заходу було поекспериментувати з використанням багаторазових або перероблених матеріалів для створення більш стійкої архітектури.

Тому крім матрацного бару дизайнери презентували споруди з латексу, солі, паперу і джутової тканини. Однак конструкція зі зношених частин ліжок IKEA здобула перше місце від критиків та членів журі.

«Ця конструкція від початку була одним з фаворитів. По-перше, вона сильна концептуально. По-друге, всім сподобалося, що використали продукцію IKEA. Це компанія-гігант. Якщо ви хочете, аби ваша ідея по-справжньому щось змінила, потрібно співпрацювати або хоча б апелювати до подібних лідерів», – заявив один з критиків Девід Захле.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: