Меню & пошук

Сидячий спосіб життя небезпечніший за паління та серцеві захворювання – дослідження

Сидячий спосіб життя небезпечніший за паління та серцеві захворювання – дослідження

А спорт корисний як помірний, так і інтенсивний


[ads-pc-2]

Нове американське дослідження показало, що сидячий спосіб життя небезпечніший для здоров’я, ніж паління, діабет та серцево-судинні захворювання. Про це пише CNN.

«Якщо вам важко на біговій доріжці або ви не можете пройти стрес-тест на тренажерах, прогнози щодо вашого здоров’я можуть бути гіршими, ніж у людей, які мають гіпертонію, діабет чи регулярно палять», – каже головний автор дослідження кардіолог доктор Ваел Джебел.

Ще одне відкриття дослідження у тому, що фітнес продовжує життя, при чому як помірні, так і сильні навантаження. Попередні дослідження пов’язували інтенсивні фізичні навантаження з ризиками для здоров’я, проте це дослідження їх не виявило.

«Позитивний вплив від фізичних вправ помітний серед людей будь-якого віку, як жінок, так і чоловіків. Неважливо, вам 40 чи 80, ви отримуватимете однакову користь», – каже доктор Джебел.

За його словами, якщо порівнювати людину з сидячим способом життя і ту, яка регулярно займається спортом, то ризики пов’язані зі смертю у першому випадку на 500% вищі.

Для цього дослідження ретроспективно проаналізували дані 122 тисяч пацієнтів, які пройшли випробування на біговій доріжці у Клівлендській клініці між 1991 та 2014 роками. 

Фото: unsplash

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: