Меню & пошук

Альпіністи зняли панорамні фото з прямовисної скелі для Google Street View

Альпіністи зняли панорамні фото з прямовисної скелі для Google Street View

[ads-pc-2]

Street-View-Yosemite

На картах Google Street View з’явилася перша вертикальна панорама. Для її створення відомі скелелази Лінн Хілл (Lynn Hill), Алекс Хоннолд (Alex Honnold) і Томмі Колдуелл (Tommy Caldwell) зі спеціальним обладнанням здійснили сходження по прямовисній скелі Ель-Капітан в національному парку Йосеміті в США.

В остаточну версію увійшли кадри, зроблені під час самого сходження і під час нічного відпочинку скелелазів. Хілл, Хоннолд і Колдуелл висловили сподівання, що ініціатива Google викличе в користувачів ще більший інтерес до парку Йосеміті:

“Йосеміті так багато значить в моєму житті, що я схвильований можливістю показати парк світу таким, яким його бачать мої очі. Ці 360-градусні панорамні зображення найближче до того, що я бачив, коли перебував на висоті тисячі футів на вертикальній скелі, це краще, ніж будь-яке фото або відео. Я сподіваюся, що це надихне вас на те, щоб відкрити Йосеміті для себе, підніметесь ви по кам’яній стіні або просто прогуляєтеся стежкою”.

Томмі Колдуелл брав участь у прокладанні маршруту, заново пройденого ним для Google, у січні 2015 року. Того разу підйом на кам’яну вершину, розробка якого йшла сім років, тривав 19 днів.

Гранітний моноліт Ель-Капітан вважається однією з найбільш знаменитих і найскладніших для сходження вершин у світі екстремального спорту. Наприклад, саме з неї зробив перші стрибки засновник бейсджампінг Карл Беніш.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: