Меню & пошук

Стівен Кінг назвав найкращі книгу, фільм і серіал до Гелловіну

Стівен Кінг назвав найкращі книгу, фільм і серіал до Гелловіну

Король жахів розповів, що подивитися та почитати напередодні Дня всіх святих.


[ads-pc-2]

Американський письменник Стівен Кінг у інтерв’ю для Entertainment Weekly назвав найкращі книгу, фільм і серіал, які варто прочитати та подивитися напередодні Дня всіх святих.

На його думку, найкращий фільм жахів − трилер «Дитячі ігри»‎ американського режисера Ларса Клевберга. За сюжетом мати дарує синові роботизовану ляльку Чакі, про яку мріють усі діти. Однак з часом з’ясовується, що це не просто іграшка.

«Я сміявся й плакав над багатьма речами. Усі, хто брав участь у фільмі, виконали грандіозну роботу. У нього розумний сценарій, він приносить багато задоволення».

Найкращим серіалом до Гелловіну Кінг назвав «Маріанну» про знамениту письменницю Ліззі.

«Мені подобається «Маріанна», яка зараз іде на Netflix. Це французький серіал, і він дуже, дуже страшний, − говорить письменник. − У ньому є щось від серіалу «Дивні дива», якийсь невловимий дух, а також невловимий дух Стівена Кінга».

Книга, яку рекомендує Кінг, − «Дев’ятий дім» Лі Бардуго про дівчину-підлітка, яка отримує шанс навчатися в Єльському університеті.

«Це ніби Гаррі Поттер, тільки для дорослих. Це саме та книга, читаючи яку, ви ловите себе на думці, що це страшно, це розумно, це хвилює уяву, і сподіваєтеся, що таких творів буде більше».

Раніше повідомляли, що Стівен Кінг перетворить свій будинок на архів і місце для ретриту письменників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: