Меню & пошук

Став відомий головний герой книги-приквелу «Голодних ігор»

Став відомий головний герой книги-приквелу «Голодних ігор»

Деякі фанати залишились незадоволені.


[ads-pc-2]

Письменниця Сюзанна Коллінз, відома серією книжок «Голодні ігри», випустить приквел «Балада про співочих пташок і змій» («The Ballad of Songbirds and Snakes»). Головним героєм роману стане молодий Сноу — повідомляє  Entertainment Weekly. Цей персонаж — головний антагоніст у «Голодних ігор», жорстокий правитель Панему. Події приквелу відбуваються за 64 роки до «Голодних ігор». 

Видання Entertainment Weekly також опублікувало уривок з книги: «Світ усе ще вважав Коріолана багатим, але єдиною його справжньою валютою була чарівність, яку він розповсюджував, пробираючись крізь натовп. Обличчя світилося, коли він привітно вітався з учнями та вчителями, розпитуючи про членів сім’ї, кидаючи компліменти тут і там».

Деякі користувачі соцмереж негативно відреагували на звістку про те, хто стане головним персонажем книги, назвавши це гуманізацією злодія. 

«Я не міг бути більш розчарований тим, що «ГОЛОДНІ ІГРИ» будуть присвячені президенту Сноу, намагаючись зобразити його «ніким не зрозумілим героєм», — написав користувач Twitter, зібравши понад 2500 лайків. 

«Балада про співочих птахів і змій» з’явиться на книжкових полицях США 19 травня 2020 року. 

«Голодні ігри» — трилогія американської письменниці Сюзанни Коллінз про Катніс Евердін, яка змушена брати участь у так званих голодних іграх. Книжкова серія була екранізована. Дженніфер Лоуренс зіграла Катніс у фільмі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: