Меню & пошук

Пол Маккартні видав книгу про ідеального дідуся

Пол Маккартні видав книгу про ідеального дідуся

Головний герой грає на гітарі та має магічний компас


[ads-pc-2]

Пол Маккартні, колишній учасник гурту The Beatles, написав дитячу книгу Hey, Grandude! Видання музикант присвятив усім дідусям та їхнім внукам. За його словами, книжка буде цікава для читання всій родині, пише ВВС.

Головний герой – сивий дідусь – Grandude (назва утворена від традиційного «grandad», тобто дідусь, разом з «dude», тобто чувак, братан). Він грає на гітарі, носить хвостик, має сиву бороду. У нього є магічний компас, вмикаючи який, можна потрапити до будь-якого місця на планеті.

«Я уявляв його як свого роду ексцентричного старого хлопця. Крім усього іншого, у нього маленька шапка і краватка-метелик. Разом з онуками він воює з армією крабів на тропічному острові, катається на конях з ковбоєм у пустелі та тік від лавини, вирішивши влаштувати пікнік у горах», – прокоментував Пол Маккартні.

Для оформлення видання Маккартні співпрацював з канадською ілюстраторкою Кетрін Дерст.

Сам музикант має 8 онуків віком від 7 до 20 років – 6 хлопчиків та 2 дівчинки. Один з них якось назвав Маккартні Grandude, і це прізвисько закріпилося в родині. Тому згодом екс-бітлівець так назвав свою книгу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: