Меню & пошук

Смертність від авіакатастроф знизилася більш ніж на 50% у 2019 році

Смертність від авіакатастроф знизилася більш ніж на 50% у 2019 році

Найбезпечнішим роком у світовій авіаційній галузі залишився 2017.


[ads-pc-2]

Нове дослідження авіаційної галузі виявило, що кількість людей, які загинули в аваріях великих пасажирських літаків, скоротилася більш ніж на 50% у 2019 році — повідомляє BBC. Дослідження проводила нідерландська компанія авіаційного консалтингу To70. Минулого року було зареєстровано 257 летальних випадків, у порівнянні з 534 у 2018 році. 157 людей, які загинули під час катастрофи рейса 302 Ефіопських авіаліній у березні, склали більше половини цих смертей. Такий спад — прояв загальної тенденції в галузі, у якій число загиблих в авіації знижується навіть у разі різкого збільшення авіаперевезень.

Найбезпечніший рік у світовій авіаційній галузі — 2017. Цього року не було жодної аварії пасажирського літака зі смертельними наслідками, і тільки два нещасних випадки за участі регіональних турбогвинтових літаків, які призвели до 13 смертей.

У дослідження включені пасажири, екіпаж літака та всі, хто загинув на землі в результаті авіакатастрофи. Досліджувані типи літаків — це літаки, які використовуються переважною більшістю авіапасажирів у всьому світі. Дослідження не включало невеликі приміські літаки й деякі менші турбогвинтові літаки. Також воно не охоплювало нещасні випадки, пов’язані з військовими польотами, навчальними польотами, приватними рейсами, вантажними літаками й вертольотами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: