Меню & пошук

NASA створили сайт для дослідження космосу на карантині

NASA створили сайт для дослідження космосу на карантині

Ресурс підійде для школярів, студентів та всіх, хто цікавиться діяльністю NASA.


[ads-pc-2]

Національне управління з аеронавтики й дослідження космічного простору запустило сайт NASA at Home для дослідження космосу онлайн під час карантину, йдеться на сайті NASA.

Ресурс підійде для школярів, студентів та всіх, хто цікавиться діяльністю NASA. На сайті можна знайти освітні матеріали NASA: відео, подкасти, електронні книги, проєкти «Зроби сам», а також тури віртуальної й доповненої реальності з космічного телескопа Hubble і Міжнародної космічної станції. Також NASA представили  додаток, який допоможе відчути себе пілотом космічного корабля у віртуальній реальності. 

«Ми знаємо, що люди всюди, особливо студенти, шукають способи вийти з дому, фізично не виходячи з дому», — сказала Беттіна Інклен з відділу комунікацій NASA. «У NASA є спосіб поглянути в небо і побачити себе в космосі <…> Ми помістили цю інформацію у них під рукою. Ми сподіваємося, що кожен витратить кілька хвилин, щоб відвідати сайт NASA at Home».

Розробники сайту зазначають, що на ресурсі викладені освітні та розважальні матеріали і різноманітні активності: від офіційних планів уроків до історій про те, як наука і дослідження допомагають світу.

Крім цього, NASA at Home надасть можливості для спілкування з експертами агентства. Наприклад, астронавтка Крістіна Кох буде читати дитячі книги. 

На сайт можна перейти за посиланням

Раніше NASA записали відео про зміни льодовиків протягом останніх 48 років. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: