Меню & пошук

Скарлетт Йоганссон відмовилася від ролі трансгендера після критики у свою сторону

Скарлетт Йоганссон відмовилася від ролі трансгендера після критики у свою сторону

Акторка пояснила чому змінила рішення


[ads-pc-2]

Скарлетт Йоганссон повідомила, що відмовляється від ролі трансгендерного чоловіка – гангстера Данте «Текс» Гілла у фільмі Руперта Сандерса Rub & Tug. В інтерв’ю виданню Out акторка так прокоментувала своє рішення:

«Я дуже люблю і захоплююся транс-спільнотою і радію, що дискусія про їх залучення у Голлівуд продовжується. І хоча я була б щаслива мати можливість втілити історію Данте і його перетворення [на чоловіка] у життя, я розумію, чому багато хто вважає, що він має бути зображений трансгендерною особою і я вдячна, що ці дебати стосовно кастингу, незважаючи на їх суперечливість, спонукали до широкого обговорення проблеми різноманітності та представництва [транс-спільноти] у кіно».

Раніше Скарлет захищала свою позицію, посилаючись на інших акторів, які в минулому успішно втілили ролі трансгендерів. Тиждень тому акторка оприлюднила заяву, в якій закликала ЗМІ звертатися за коментарями до представників Джефрі Тембора, Джареда Лето і Фелісіті Хоффман.

Детальніше щодо того, чому початкове рішення акторки та спроба захистит це рішення викликали скандал, читайте в нашому матеріалі «Трансгендер і Голлівуд: Чому Скарлетт Йоганссон в центрі скандалу щодо нової ролі?».

Зміну своєї позиції тепер Йоганссон пояснює так:

«Наше культурне розуміння трансгендерних осіб продовжує розвиватися і я багато чому навчилася від спільноти з того часу, як зробила свою першу заяву про мій кастинг і зрозуміла, що вона була занадто різкою».

На думку видання Forbes , велику роль у відмові акторки могли зіграти гроші. Фільм Rub & Tug вже має негативний імідж, що може погано вплинути на касові збори, а також на репутацію акторки перед виходом сольного фільму Marvel Cinematic Universe про Чорну Вдову, який потенційно має більше шансів на комерційний успіх. Цю версію підтверджує також те, що відмова Скарлетт Йоганссон від ролі була оприлюднена менше ніж через добу, після того, як Marvel оголосили нового режисера проекту – австралійку Кейт Шортланд, на кандидатурі якої, за джерелами ЗМІ, наполягала Скарлет.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: