Меню & пошук

«Розумний» фломастер українських розробників профінансували на Kickstarter за 5 днів

«Розумний» фломастер українських розробників профінансували на Kickstarter за 5 днів

[ads-pc-2]

Кияни розробили пристрій Picolor, який допоможе підібрати кольори для малювання в аналоговому, а не цифровому середовищі. Про це пише Ain.

За словами розробників, Picolor здатен змішувати понад мільйон різних кольорів. Пристрій буде корисний не лише представникам творчих професій, а й стане в нагоді для вирішення побутових проблем.

Щоб отримати потрібний колір, потрібно обрати його на кольоровій панелі в мобільному додатку. Після цього пристрій змішує рідкий концентрат, який можна залити в маркер та змішати з білою гуашшю, аквалеллю або іншою речовиною.

Гаджет зібрав потрібну суму – 20 000 доларів – на краудфандинговій платформі Kickstarter за п’ять днів. Сьогодні в Picolor вклали вже понад 23 000 доларів. Кампанія буде тривати ще протягом місяця.

На Kickstarter Picolor коштує від $129. Потім його продаватимуть по $220. До набору входитиме електронний змішувач, RGB-картриджі з пігментами та 10 пластикових баночок для кольорових концентратів.

Фото: Kickstarter

1 Comment

  1. Роман
    6 років ago

    Аналоговий світ? Шановні, ви знущаєтесь? У вас гідний контент, але не використовуйте, будь ласка, технічні терміни без їх розуміння

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: