Меню & пошук

Роботи звільняють тисячі співробітників Amazon за низьку продуктивність

Роботи звільняють тисячі співробітників Amazon за низьку продуктивність

Якщо люди працюють повільно, їх можуть звільнити


[ads-pc-2]

Роботизована система, що слідкує за роботою працівників Amazon, звільняє тисячі людей на рік через повільну роботу і низьку продуктивність, з’ясували журналісти The Verge.

Система працює у складських комплексах компанії. Вона фіксує ефективність роботи працівників, швидкість і чіткість їхньої роботи та може сама приймати рішення про їхнє звільнення без участі супервайзера. Від людей вимагається дотримуватися норм з кількості упакованих коробок на годину.

«За тобою завжди стоїть хтось, готовий забрати твою роботу», − каже Стейсі Мітчелл, директор Інституту місцевого самоврядування.

За рік із серпня 2017 до вересня 2018 року компанія звільнила 300 людей, які працювали на повну ставку в одному зі складських комплектів, через низьку продуктивність. Близько 10% співробітників Amazon щороку втрачають роботу через це. Зважаючи на те, що в компанії працює більше 125 тисяч робітників, щороку через низьку ефективність автоматизована система звільняє тисячі людей.

Критики такої системи кажуть, що це машина, яка бачить тільки цифри, але не людей.

«Ми постійно чуємо від робітників, що з ними поводяться, як із роботами, бо їх контролює автоматизована система. Їх контролюють роботи», − коментує Мітчел.

За словами представників Amazon, працівники мають діяти обдумано та ефективно, опрацьовуючи кожне замовлення. Щоб упевнитися, що вимог ефективності дотримуються, компанія розробила показник продуктивності. В Amazon вважають, що показник є об’єктивним і базується на запитах споживачів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: