Меню & пошук

Роббі Вільямс гучно вмикає музику, щоб подратувати свого сусіда Джиммі Пейджа з Led Zeppelin

Роббі Вільямс гучно вмикає музику, щоб подратувати свого сусіда Джиммі Пейджа з Led Zeppelin

Музиканти посварилися через плани на будівництво


[ads-pc-2]

Співак Роббі Вільямс гучно вмикає музику, коли його сусід, колишній гітарист Led Zeppelin Джиммі Пейдж, виходить на вулицю. Усе для того, щоб дошкулити сусіду, пише The Telegraph.

Вільямс встановив акустичну систему і гучно вмикає треки Deep Purple, Pink Floyd і Black Sabbath, які були конкурентами Led Zeppelin.

У відповідь на це у місцевій раді зареєстрували анонімну скаргу під псевдонімом «Джонні» про те, що Роббі Вільямс навмисно вмикає музику саме тоді, коли Джиммі Пейдж виходить зі свого будинку.

Між музикантами розгорівся конфлікт, коли Роббі Вільямс 5 років тому заявив про плани розширити підвал свого будинка та встановити там спортзал і басейн. Це не сподобалося 74-річному Джиммі Пейджу, який живе по сусідству в історичному будинку 1875 року. Він вважає, що підземні роботи можуть пошкодити його будинок.

2018 року Вільямс отримав дозвіл на будівництво, але почати його не може, поки місцева рада не отримає гарантію про те, що виконання робіт буде контролювалися, аби не допустити пошкоджень будинка по сусідству. Зі співака можуть взяти завдаток, на випадок якщо під час будівництва ці правила будуть порушуватися, а з будинком Пейджа щось станеться.

Представник Роббі Вільямса каже, що усі ці звинувачення сфабриковані.

Фото: Wikimedia Commons

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: