Меню & пошук

Ресторан швидкого харчування KFC в Атланті продав тижневий запас штучної курятини за 5 годин

Ресторан швидкого харчування KFC в Атланті продав тижневий запас штучної курятини за 5 годин

Продаж такої кількості продукції тваринного походження здійснювався не менш як за тиждень


[ads-pc-2]

Ресторан швидкого харчування KFC в Атланті, США, усього за 5 годин продав усі запаси нагетсів та крилець зі штучної курятини. Зазвичай продаж такої кількості продукції тваринного походження здійснювався не менш як за тиждень, кажуть в KFC.

На початку тижня фастфуд-мережа оголосила, що з 27 серпня в одному зі своїх ресторанів (в місті Атланта) розпочинає тестовий продаж курятини рослинного походження, тобто із замінника м’яса, що імітує смак курки. На основі такої сировини мережа створила нагетси та крильця без кісток. Таку курятину KFC називає Beyond Fried Chicken, її зробили в колаборації із Beyond Meat (виробником штучного м’яса, що імітує смак і текстуру справжнього м’яса).

Вартість штучних нагетсів − $1,99 за чотири штуки. Крильця коштували $6 за шість. На основі показників тестових продажів такої курятини мережа обіцяла прийняти рішення, чи додавати штучне м’ясо в меню всіх своїх ресторанів.

Ідея виявилася вдалою − черги за куркою рослинного походження в Атланті вишикувалися ще до відкриття закладу о восьмій ранку і розтягнулися на кілька кварталів. Лінія з машин до кас drive-through двічі обігнула кафе. В KFC пообіцяли опрацювати ці результати та відгуки клієнтів, щоб визначити, чи потрібен більш масштабний тест, чи варто одразу вводити в меню закладів новий вид курятини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: