Меню & пошук

Razomfest: як створити фестиваль своїми силами

Razomfest: як створити фестиваль своїми силами

[ads-pc-2]

FXnxcGMEPh4

1-2 травня у Львові відбудеться музичний фестиваль Razomfest, на якому можна буде побачити низку українських гуртів та виконавців. Ми вирішили дізнатися у авторів фестивалю про те, чи важко організувати таку подію своїми силами та привезти відомих виконавців. На наші питання відповів Сергій Марченко, автор проекту “Територія твого розвитку”, який і організовує Razomfest.

marchenko– Як зародилась ідея проведення фестивалю?

– Ідея зародилась досить спонтанно. Нам подобається якісна музика, тому ми вирішили віднаходити її, популяризувати та об’єднувати в одному місці. Існує думка, що хороша українська музика майже відсутня. Ми цю думку змінюємо. Хочеться створювати особливу атмосферу та доносити її до людей. Пригадую, що коли виникла ідея, не вся команда була в Україні, тож ми спочатку обговорювали та придумували все по скайпу. Це вже другий фестиваль Razomfest і ми не плануємо зупинятись, будемо розвиватиcь і розширювати наші межі.

– Хто окрім тебе працює над подією? І як ви знайшли один одного?

– У команді організаторів фестивалю нас п’ятеро, я (Сергій), Василь, Аня та Оленка, усі ми з «Території твого розвитку», а Олег – засновник спільноти «Неформат. Живи по-українськи». Команда Території була сформована раніше, а з Олегом познайомились 2 роки тому завдяки його спільноті у соціальній мережі. Працювати разом нам легко, оскільки усі цікавимось музикою та загалом маємо спільні інтереси та вподобання.

– Які найбільші труднощі виникають в організації події такого масштабу?

– Ми командою часто організовуємо різноманітні заходи. У випадку фестивалю труднощі у першу чергу пов’язані з фінансовими ризиками, оскільки масштаб події достатньо великий. А загалом, якщо любиш свою справу, то будь-які складнощі перетворюються на тимчасові перешкоди, які лише допомагають здобувати досвід.

– Що тобі найбільше подобається у цьому процесі?

– Подобається віднаходити виконавців та гурти, які не є відомими широкому загалу, але грають якісну незвичайну музику і після кількаразового прослуховування яких, впевнюєшся, що вони точно сподобаються людям. А ще, коли розвиваєш власний проект, завжди хочеться придумувати щось нове, або відроджувати давно забуте. Цього року ми організували конкурс каверів на учасників фесту та зрозуміли, що це цікаво і нам, і публіці. Плануємо постійно дивувати наших відвідувачів.

Всього на фестиваль приїдуть 12 гуртів:

 • AKUTE (Білорусь)
 • PUR:PUR
 • Vivienne Mort
 • DaKooka
 • Brunettes Shoot Blondes
 • Гапочка
 • Freddy Marx Street
 • Epolets
 • Fontaliza
 • Дикі Серцем
 • Шосте Чуття
 • MilkIt

Окрім музичних виступів, для відвідувачів буде відкрита літературна сцена. У рамках фестивалю відвідувачі зможуть також прослухати цікаві лекції від досвідчених мандрівників про бюджетні подорожі та різноманітні тревелхаки.

Коли: 1-2 травня 2015 р.
Місце: Львів, “Event-hall KIHO”

КВИТКИ:
1. Дводенні квитки у фан-зону та місця за столиками тут: gastroli.ua/events/razomfest
(180-280 грн.)
2. Одноденні квитки у фан-зону на 1 травня: gastroli.ua/events/razomfest-1-travnya (120 грн.)
3. Одноденні квитки у фан-зону на 2 травня: gastroli.ua/events/razomfest-2-travnya (120 грн.)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

6 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: