Меню & пошук

Принц Гаррі й Bon Jovi запишуть нову версію пісні «Unbroken»

Принц Гаррі й Bon Jovi запишуть нову версію пісні «Unbroken»

Пісню представлять у травні під час Invictus Games 2020.


[ads-pc-2]

Принц Гаррі й музикант Джон Бон Джові запишуть нову версію пісні «Unbroken», яку співак записав у 2019 році для документального фільму про військових ветеранів «To Be Of Service».

«Я дам йому бубна й подивлюся, що в нього вийде, – пожартував Бон Джові про майбутню зустріч з Гаррі, – Я запитував у себе: «Що мені робити? Як мені до нього звертатися?» І тоді зрозумів, що називатиму його артист, раніше відомий як принц, додав музикант».

Пісню запишуть у лондонській студії Abbey Road разом із хором Invictus Games 28 лютого й офіційно представлять у травні під час Invictus Games 2020 – міжнародних спортивних змагань у паралімпійському стилі, участь у яких беруть поранені військовослужбовці й ветерани.

Змагання засновані за ініціативи принца Гаррі, цього року Invictus Games відбудуться в Гаазі (Нідерланди). У них беруть участь 19 націй: Україна, Афганістан, Австралія, Бельгія (уперше), Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Великобританія й США.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: