Меню & пошук

Працівникам Tesla відмовляють в лікуванні та не викликають швидку – розслідування Reveal

Працівникам Tesla відмовляють в лікуванні та не викликають швидку – розслідування Reveal

Як у Tesla економлять на здоров'ї працівників


[ads-pc-2]

Працівникам Tesla відмовляли в лікуванні, госпіталізації, а замість швидкої викликали таксі. Про це під час розслідування дізналися журналісти видання Reveal.

Виявилося, що медичний персонал компанії Tesla міг викликати швидку для працівників лише з дозволу керівництва. Пацієнтів часто відправляють в лікарню на таксі, а навіть тяжкі травми ігнорують.

Помічниця лікаря Анна Вотсон, яка працювала у медичній клініці Tesla розповіла Reveal, що лікарня Access Omnicare, яка обслуговує працівників компанії, намагається згадувати в документації якомога менше працівників та регулярно відмовляє їм у лікуванні.

Якщо робітники Tesla приходили до лікарні з болем у грудях, головним болем чи проблемами з диханням, їх відмовлялися лікувати, пояснююючи це тим, що такі симптоми не пов’язані з роботою. А замість того, щоб накладати шви на порізи, їх просто заклеювали тимчасовим пластиром.

Також Анна Вотсон розповіла, що їй сказали не давати працівникам направлення на вправи для постраждалих на роботі для того, щоб їхні травми не потрапляли до офіційних документів компанії.

Також колишній топ-менеджер Access Omnicare розповів виданню про тиск на клініку з боку Tesla. Він розповів, що в компанії вимагали від лікарні відмовляти працівникам Tesla в лікуванні через те, що їхній стан не пов’язаний з роботою.

Натомість засновник Access Omnicare Безіл Беш каже, що їхні дії не пов’язані з тиском Tesla, а пацієнти самі не завжди розуміють, яке лікування їм потрібне.

Фото: unsplash

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: