Меню & пошук

Каліфорнійські екологи винайшли стаканчики, з яких можна виростити дерево

Каліфорнійські екологи винайшли стаканчики, з яких можна виростити дерево

[ads-pc-2]

photo-1024x768

Каліфорнійська компанія Reduce. Reuse. Grow запропонувала цікавий метод вирішення проблеми використання паперових стаканчиків для кави та сміття, яке з них утворюється. Вони винайшли екологічні стаканчики, які виконані з переробленого паперу і містять у своїх стінках справжні насінини, що можуть вирости у дерево.

За словами розробників ідеї, щороку лише в США на смітник викидається понад 146 мільярдів стаканчиків для кави або чаю. Навіть у тому разі, якщо частину з них вдається переробляти для повторного використання, максимальна кількість циклів переробки – всього 2 або 3. Reduce. Reuse. Grow створили стаканчиики з переробленого паперу, які містять у своїх стінках насінини: після використання стаканчики можна висадити вдома або на природі.

Використання такого екологічного посуду може зберегти більше тони СО2 від потрапляння в атмосферу. Після викидання стаканчик повністю розкладеться за 180 днів, а насінини зможуть дати життя новим рослинам та деревам. Автори проекту уже зібрали на його реалізацію необхідні $10 000 на Kickstarter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: