Меню & пошук

ONUKA знялась у фотопроекті з мозаїками на станціях метро

ONUKA знялась у фотопроекті з мозаїками на станціях метро

[ads-pc-2]

ONUKA взяла участь у фотопроекті з мозаїками, що знаходяться на різних станціях київського метро.

Проект створений до презентації нового альбому гурту MOZAЇKA та буде представлений 22 березня на станції «Золоті ворота». Під кожним з 10 знімків буде розміщена інформація про мозаїки та музику ONUKA .

Почути пісні з нового альбому також можна буде на станції «Золоті ворота» 22 березня з 12:00 до півночі. Виставка триватиме до 5 квітня 2018 року.

«У метро я буваю досить часто. Це не той випадок, коли я вперше за багато років спустилася до підземки тільки заради проекту. Я дуже люблю проїхатися у порожньому вагоні і під час поїздки подумати про щось своє. Звичайно, я і раніше звертала увагу на мозаїки, розташовані на деяких станціях. Вони – їхня головна відмінність і прикраса. Це неймовірні картини, які талановиті скульптори і художники створювали, незважаючи на сувору цензуру. Пройшовши стільки десятиліть і не втративши своєї автентичності, вони і сьогодні вражають. Їх потрібно зберігати і реставрувати, а не знищувати», – каже Ната Жижченко.

Проект створено за підтримки культурного фонду «ІЗОЛЯЦІЯ», що відомий своєю ініціативою SOVIET MOSAICS IN UKRAINE, а також займається дослідженням, захистом і популяризацією мозаїк радянського періоду в Україні.

Фото: ONUKA

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: