Меню & пошук

У Європі проводять випробування доріг з переробленого пластику

У Європі проводять випробування доріг з переробленого пластику

[ads-pc-2]

road1

Вже в 2018 році в Європі можу з’явитися перші дороги з пластику. Нідерландські розробники запевняють, що вони будуть куди більш якісними, ніж асфальтове покриття, екологічними, а їх будівництво буде обходитися набагато дешевше.

Будівельна компанія VolkerWessels з Нідерландів представила свій інноваційний проект зі створення дорожнього покриття нового типу. Проект отримав назву PlasticRoad. Нове дорожнє покриття пропонують створити з пластмаси. Зараз компанія веде активні випробування нового покриття, і не виключено, що вже в найближчому майбутньому воно замінить асфальт.

road2

На відміну від асфальтних доріг, пластикові матимуть широкий перелік якісних переваг. Першою і найважливішою перевагою PlasticRoad стане їхня низька вартість. Створювати такі дороги і тротуари будуть головним чином з вторинного пластика. Виробництво покриття також стане прекрасним джерелом утилізації сміття.

Друга перевага – це темпи виробництва і супутнє забруднення. Встановлення пластикових доріг буде займати в 2-3 рази менше часу, ніж укладання асфальтного покриття. Виробничий процес більше не супроводжуватиметься викидом парів шкідливих газів і шумом. Третя перевага PlasticRoad полягає в їх довговічності. Такі дороги будуть існувати на 30-40% довше, ніж найсучасніші асфальтні.

road3

Розробники PlasticRoad запевнили, що створений ними дорожній пластик підійде не тільки для холодних країн, а й для жаркого клімату. Дороги будуть витримувати температурне навантаження до 80 градусів за Цельсієм. Більше того, вони не будуть накопичувати тепло, як це робить асфальт. Усередині дорожнє покриття буде порожнистим, що дозволить ремонтувати їх без особливих зусиль комунікації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: