Меню & пошук

Netflix і YouTube знизять якість відео в Європі, аби інтернет витримав високе навантаження

Netflix і YouTube знизять якість відео в Європі, аби інтернет витримав високе навантаження

Обидві компанії заявили, що ці заходи будуть стосуватися всіх відеопотоків протягом 30 днів.


[ads-pc-2]

Netflix і YouTube будуть знижувати якість потокової передачі в Європі принаймні протягом наступного місяця, щоб запобігти підвищеному навантаженню мережі через пандемію коронавірусу, — повідомляє CNN. 

Обидві компанії заявили, що ці заходи будуть стосуватися всіх відеопотоків протягом 30 днів.

«За нашими оцінками, це скоротить трафік Netflix у європейських мережах приблизно на 25%, але допоможе забезпечити якісний сервіс для всіх учасників», — заявив представник Netflix.

Представник Google, якому належить YouTube, сказав: «Ми продовжимо працювати з урядами держав-членів та операторами мереж, щоб мінімізувати навантаження на систему й одночасно забезпечити хороший досвід користувачів».

Ці рішення були ухвалені після того, як до компаній звернулись офіційні представники ЄС з проханням зменшити якість потокової передачі, аби запобігти колапсу інтернету. Єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон закликав транслювати відео в стандартній якості, а не в HD. 

Згідно зі звітом американської компанії мережевого обладнання Sandvine за 2019 рік, на відео припадає понад 60% даних, що надаються інтернет-провайдерами, водночас частка Netflix складає трохи менше ніж 12% загального трафіку. На трафік Google, якому належить YouTube, припадає ще 12%.

Поширення коронавірусу призвело до закриття шкіл, підприємств і закладів харчування у багатьох країнах. Мільйони людей перебувають на самоізоляції вдома й користуються Netflix і YouTube. Час, який люди проводять на стрімінгових сервісах, за останній тиждень збільшилася на 20%, а в Австрії й Іспанії — на 40%. 

Наразі у світі зафіксовано 245 484 лабораторно підтверджених випадки захворювання COVID-19. Про це свідчать дані на сайті Центру системних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: