Меню & пошук

Недостатня кількість сну робить людей егоїстичними та менш соціально активними − дослідження

Недостатня кількість сну робить людей егоїстичними та менш соціально активними − дослідження

Чим менше люди сплять, тим менше користі суспільству вони приносять


[ads-pc-2]

Дослідники Університету Брігама Янга у США пов’язали недостатню кількість сну вночі з розвитком егоїстичності та менш соціально активною позицією, пише Earth з посиланням на дослідження.

Раніше вчені довели, що недостатня кількість сну шкідлива для здоров’я, скорочує тривалість життя і негативно впливає на продуктивність роботи людини. Цього разу дослідники звернули увагу на зв’язок між кількістю сну та соціальною відповідальністю. Її дослідники визначити як готовність до волонтерства, благодійності, голосування на виборах.

У цьому дослідженні вчені використали дані попередніх досліджень на подібну тему, а також опитали 1117 людей про якість і тривалість їхнього сну, готовність до голосування на наступних виборах, благодійності, підписання петицій та інших соціально важливих активностей.

Виявилося, що люди, які мало сплять, мали на 14% нижчу готовність голосувати, на 5,5% нижчу готовність брати участь у благодійності чи підписувати петицію.

«Це говорить про те, що недостатня кількість сну має більші наслідки, ніж просто вплив на роботу чи настрій однієї людини. Це може змусити людину ставити свої інтереси вище суспільно важливих», − каже головний дослідник Джон Холбейн.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: