Меню & пошук

Вчені NASA розробили проект польоту людей в атмосферу Венери

Вчені NASA розробили проект польоту людей в атмосферу Венери

[ads-pc-2]

2434303600000578-0-image-a-10_1419182505150

Вчені американської космічної агенції NASA презентували новий проект, який передбачає пілотований політ людей в атмосферу Венери з використанням гелієвих дирижаблів. High Altitude Venus Operational Concept може стати альтернативою польоту космонавтів на Марс.

Початкові характеристики Венери, другої планети від Сонця, є дуже несприятливими для будь-чого: на поверхні планети тиск становить 92 земні атмосфери, а температура розігрівається до 500 градусів за Цельсієм. Втім, саме це стимулювало Дейла Арні та Кріса Джонса думати в іншому напрямку – вгору. На висоті 50 кілометрів атмосфера Венери має умови, цілком схожі до земних: гравітація лише трохи менша за земну, а атмосферний тиск такий самий. Окрім того, щільніша атмосфера нашої сусідки краще захищає від сонячної радіації, ніж розріджена атмосфера Марсу.

High Altitude Venus Operational Concept (HAVOC) передбачає пілотований політ космонавтів на орбіту Венери та запуск спеціального модуля, який на висоті 50 км від поверхні планети перетвориться на дирижабль, заповнений гелієм та оснащений сонячними батареями. Найбільш оптимістичні плани включають також будівництво “повітряної колонії” в атмосфері Венери, яка є ближчою до Землі, ніж Марс. Відеопрезентація проекту:

На початку грудня NASA провела успішний запуск корабля наступного покоління Orion, який зможе доставляти людей на орбіту МКС та в перспективі здійснить пілотовану місію до Марсу. Запуск транслювався наживо в інтернеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: