Меню & пошук

Найбільший у світі спортивний ритейлер Decathlon відкриється в «Рітейл Парк Петрівка» навесні

Найбільший у світі спортивний ритейлер Decathlon відкриється в «Рітейл Парк Петрівка» навесні

Також запрацює онлайн-магазин


[ads-pc-2]

Найбільший у світі ритейлер спортивних товарів Decathlon відкриється в Києві навесні 2019 року в «Рітейл Парк Петрівка», що поблизу станції метро «Почайна».

Площа першого магазину складатиме 2,5 тисячі квадратних метрів, у ньому працюватиме 50 людей. Також ритейлер відкриє онлайн-магазин.

У спеціалізованих шоу-румах магазину буде можливість припробувати продукти Decathlon.

«Україна – супер країна для Decathlon. Оскільки це найбільша країна Європа, тут є гори, море. У вас є і зима, і літо, є багато місць та часу, щоб займатися спортом. У світі не так багато країн, де можна практикувати усі види спорту», – каже Генеральний директор Decathlon Україна Флоран Гійє.

Також від додав, що у компанії не було проблем з виходом на український ринок.

Decathlon ще 2012 року почав виробляти свої товари в Україні, які експортуються по всьому світу. В Україні серед іншого виробляли клюшки, футбольні рукавиці, взуття та лижі.

Decathlon – це французька компанія, що займається розробкою, виробництвом і торгівлею спортивними товарами для близько 70 видів спорту.

Decathlon має понад 1400 магазинів у 46 країнах світу, а впродовж наступного року планує відкрити магазин ще в 13 країнах, серед яких Україна, Японія, Ірландія, Казахстан.

Фото: Decathlon, Facebook

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: