Мілленіали втричі менше займаються сексом, ніж попередні покоління
Мілленіали втричі менше займаються сексом, ніж попередні покоління
За останні 10 років кількість чоловіків до 30, які не займаються сексом, збільшилася втричі
Мілленіали втричі менше займаються сексом, ніж попередні покоління. Кількість людей до 30 років, які не ведуть статеве життя, досягла рекордного показника 2018 року − пише Washington Post з посиланням на опитування GSS Data Explorer.
23% мілленіалів віком від 18 до 30 років кажуть, що не займалися сексом останніми роками. Кількість чоловіків до 30, у яких не було сексу, збільшилася з 10% у 2008 році до 28% у 2018 році. Серед жінок цей показник залишився стабільним − близько 18%.
Oh also: 18-30 year olds are nearly *twice* as likely to report past-year celibacy as 50-somethings, which is frankly amazing https://t.co/5mS99ZqFyy pic.twitter.com/SCdLVr55S4
— Christopher Ingraham (@_cingraham) March 29, 2019
Stunning chart: the share of men under 30 who aren’t having sex has nearly tripled in the past decade https://t.co/0aazxCijYP pic.twitter.com/HVVmffy7Jc
— Christopher Ingraham (@_cingraham) March 29, 2019
Подружні пари частіше мають секс, ніж люди, які не перебувають у шлюбі. Серед одружених лише 11% не займалися сексом останнім часом, а серед неодружених − 34%.
I see a lot of jokes along these lines BUT: married people are way more likely to have sex. For instance only 11 percent of the married didn’t have sex last year, compared to 34 percent of the unmarried https://t.co/lxxWiOEdKU pic.twitter.com/zLNBV5NdSP
— Christopher Ingraham (@_cingraham) March 29, 2019
Дослідники мають кілька пояснень таких результатів. Однією з причин може бути те, що чоловіки рідше мають постійну роботу. Опитування показало зв’язок між наявністю роботи та стабільними стосунками. Ще одна причина − молоді чоловіки довше живуть із батьками, ніж жінки.
Такий ефект спричиняють і технології.
«Зараз нам є чим зайнятися після 10 вечора, на відміну від того, що було 20 років тому. Стрімити, сидіти в соцмережах, грати у відеоігри», − зауважує Джин Твендж, професорка психології з університету Сан-Дієґо.