Меню & пошук

Людство знищило 60% популяції тварин з 1970 року

Людство знищило 60% популяції тварин з 1970 року

Це грозить серйозними проблемами.


[ads-pc-2]

Людство знищило 60% ссавців, птахів, риби та плазунів з 1970 року, що загрожує цивілізації. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на звіт WWF (Всесвітній фонд дикої природи).

У звіті йдеться про те, що зростання споживання їжі спричинило знищення різних видів тварин та ланцюгів, які формувалися мільярди років. З початку цивілізації людство знищило 83% усіх ссавців та половину рослин і, навіть якщо знищення закіниться зараз, повернення до попереднього стану займе 5-7 мільйонів років.

Станом на 2014 рік людство знищило 52% тварин з 1970 року. За чотири роки цифра зросла до 60%.

«Якщо б населення людства зменщилося на 60%, це було б рівноцінно втраті населення у Північній та Південній Америці, Африці, Європі, Океанії та Китаю. Це масштаб того, що ми зробили», – заявив Майк Барретт, науковий виконавчий директор WWF.

Найбільшою причиною знищення тварин є руйнування їх природних середовищ існування, більшість з яких руйнуються для створення сільськогосподарських угідь. 75% суші на Землі постраждали від діяльності людей. Ще одна важлива причина знищення — вбивство тварин заради їжі.

Найбільша постраждала Центральна та Південна Америка, де знищено 89% тварин. Це пов’язано в першу чергу з руйнуванням величеної площі лісу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: