Меню & пошук

Легалізацію марихуани пов’язали зі зменшенням інтересу до неї серед підлітків − дослідження

Легалізацію марихуани пов’язали зі зменшенням інтересу до неї серед підлітків − дослідження

У штатах, де легалізована рекреаційна марихуана, підлітки стали вживати менше


[ads-pc-2]

Підлітки, які живуть у штатах, де легалізована рекреаційна марихуана, втрачають інтерес до неї, показало дослідження американських вчених, опубліковане в медичному журналі JAMA Pediatrics. Про це пише CNN.

Легалізацію рекреаційної марихуани повязали зі зменшенням на 8% кількості старшокласників, які вживали марихуану за останні 30 днів, а також зі зменшенням на 9% кількості підлітків, які вживали її за останні 10 днів.

«Ми не знайшли впливу легалізації медичної марихуани на вживання підлітків, але знайшли докази можливого зменшення її вживання після легалізації рекреаційної марихуани», − каже професор Університету Монтани Марк Андерсон.

Для дослідження використали дані 1,4 мільйона американських старшокласників з Центру контролю та профілактики захворювань у США. Зокрема у дослідженні використали дані опитувань старшокласників, які розповідали про вживання марихуани. Вчені порівняли відповіді підлітків з різних штатів і різні періоди − до легалізації марихуани та після.

Це дослідження має певні обмеження. Вчені виявили лише звязок між легалізацією рекреаційної марихуани та зменшенням її вживання серед підлітків, проте це не причинно-наслідковий звязок. Майбутні дослідження мають прояснити причини.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: