Меню & пошук

IT-компанія доплачує працівникам $1500 на враження

IT-компанія доплачує працівникам $1500 на враження

Їх потрібно витратити на те, що раніше не міг собі дозволити


[ads-pc-2]

Американська IT-компанія Qualtrics щороку додатково виплачує кожному з працівників $1500. Їх потрібно витратити на враження, які співробітники раніше не могли собі дозволити. Про це пише Business Insider.

Більшість працівників цієї компанії – мілленіали. Опитування Gallup, що провели у 2016 році, показує, що це покоління схильне до змін. 60% опитаних зазначили, що відкриті до нових пропозицій, навіть якщо мають постійне місце роботи. Таким чином, компанії, які хочуть затримати у себе талановитих мілленіалів, вигадують нові привабливі пропозиції для них.

Також дослідження показують, що мілленіали схильні більше працювати, менше спати та брати відпустки. А такий спосіб життя призводить до вигорання та проблем зі здоров’ям. Саме тому великі компанії пропонують працівникам чимало бонусів, щоб компенсувати об’єм роботи.

З початку 2018 року вже 668 співробітників компанії Qualtrics вже отримали виплати на враження. За ці гроші дехто з них вирушив плавав з акулами на Галлапагоських островах, хтось катався на лижах, а хтось подорожував у Китай. Один з працівників поїхав на Філліпіни і привіз місцевим дітям книги в подарунок.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: