Меню & пошук

Провести канікули з користю: весняний табір від IBS Education

Провести канікули з користю: весняний табір від IBS Education

[ads-pc-2]

AM2G9pmDFpw

Незабаром на всіх школярів чекають весняні канікули. А отже це час, за який треба не лише відпочити для останнього ривку перед літом, а й провести його з користю. Перед всіма старшокласниками та їх батьками часто стоїть не легке завдання – вирішити чим же дитина хоче займатись у майбутньому, який університет обрати для вступу. Деякі батьки самі вирішують за дітей, а деякі дають це право старшокласникам, вважаючи їх вже достатньо дорослими для такого відповідального кроку. А чи дійсно наші старшокласники вже мають той багаж знань, який дозволить їм визначити ким вони хочуть бути: маркетологом чи фінансистом, політиком чи дипломатом?

Саме для цього компанія IBS Education розробила профорієнтаційні табори для учнів 8-11 класів, які допоможуть школярам визначитись із своєю майбутньою професією. На цих весняних канікулах на вас вже чекає третій подібний табір – Весняний табір IBS

2

За 5 насичених днів учні встигнуть пройти профорієнтаційний тренінг із сертифікованими психологами, дізнатись більше про 8 популярних професій (маркетинг, менеджмент, бізнес, фінанси, політика, PR, АПК, міжнародна економіка) у інтерактивній формі, підготувати та представити фінальну презентацію. Структура кожного заняття складається із 90 хвилин теорії, 90 хвилин ділової гри та 60 хвилин зустрічі із практиком із кожної із 8 сфер. Окрім цього, на школярів чекає безліч знайомств, весело проведений час та розважальна програма. 5 днів пролетять як одна мить, залишивши у вашої дитини яскраві спогади та чітке розуміння того, ким вона хоче бути у майбутньому.

Вартість 5-денного інтенсиву складає 1200 гривень. У вас є також можливість скористатись передоплатою у розмірі 500 гривень. Обіди можна додатково замовити вже під час проекту. Місце проведення табору: м. Київ, вул. Мельникова, 81.

Детальнішу інформацію про проект ви можете знайти за посиланням: springcamp.ibs-edu.com.ua або за телефонами 063-128-50-11 Олександр чи 093-073-11-20 Ольга. До зустрічі на Весняному таборі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: