Меню & пошук

Голлівудські акторки заробляють на мільйон доларів менше, ніж актори

Голлівудські акторки заробляють на мільйон доларів менше, ніж актори

Це показало дослідження британських та американських економістів


[ads-pc-2]

Акторки в Голлівуді в середньому отримують на 1,1 мільйона доларів менше за роль, ніж їхні колеги-чоловіки, які мають такий самий досвід. Про це пише The Guardian з посиланням на дослідження британських та американських економістів.

Дослідники з університетів Хаддерсфілд, Ланкастер та університету Вісконсіна проаналізували зарплати 246 акторів та акторок, які знялися у 1343 фільмах між 1980 і 2015 роками.

«Ситуація у 2015 році майже така сама, якою була 1980 року. Немає жодних ознак покращення», – каже Софія Ізкуердо Санчез, дослідниця університету Хаддерсфілд. – «Ми очікували виявити різницю в зарплатах, тому що так багато акторок порушують це питання. Але ми були здивовані, що різниця аж така велика, особливо коли мова йде про акторів та акторок найвищого рівня».

Дослідники з’ясували, що 7 з 10 найпопулярніших бойовиків 2018 року також не задовольнили критерії гендерної рівності в оплаті праці акторів. Чоловіки отримували в середньому на 1,8 мільйона доларів більше, ніж жінки. Така нерівність характерна і для інших жанрів.

Різниця в зарплатах акторів і акторок стає ще більшою з віком. З дитячого віку до середнього вона залишається на рівні 1 мільйона, а після 50 років сягає 4 мільйонів за одну стрічку.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: