Меню & пошук

Конкурсні призи від Inspired та Cyfrolab

Конкурсні призи від Inspired та Cyfrolab

Минулого тижня на Inspired було анонсовано конкурс до дня народження сайту, який буде відзначатись 14 лютого. За умовами конкурсу, потрібно надіслати фото зі словом Inspired або ж власне відеопривітання до 15 секунд. Сьогодні ж настав час оголосити про призи, які отримають переможці.

У кожній з двох категорій – Найкраща фотографія та Найкраще відео – редакція сайту визначить по одному переможцю, які отримають одну з книг відомого видавництва Манн, Иванов и Фербер:

Перша – це Незаменимый від популярного блогера та автора кількох бестселлерів, Сета Годіна. В книзі Годін розповідає про те, хто такі незамінні працівники, чому вони є ключовими у сучасному світі, і як стати одним з них. Друга книга, під назвою Призвание, написана Кеном Робінсоном і повідає вам про те, як зробити так, щоб “справа, яка подобається” і “справа, яка чудово вдається” у вас співпадали і приносили задоволення.

Окрім того, партнером конкурсу від Inspired стала компанія Цифролаб, яка також презентує учасникам та переможцям власні призи.

Два переможці з категорій фото та відео, окрім книг, отримають також 2 сертифікати на виготовлення фотокниг формату 20х20 з базовою комплектацією. А всім іншим, хто візьме участь в конкурсі, Цифролаб дарує 20%-знижки на виготовлення фотокниг через програму CyfroBook. Чудова можливість не лише привітати улюблений сайт, а й спробувати свої сили у створенні фотокниг, які потім можна буде показувати друзям та близьким :)

Тому радимо читати умови конкурсу та активно долучатися до нього разом з друзями. Все, що від вас вимагається – це зробити фото/малюнок зі словом Inspired або ж зняти коротеньке відеопривітання. Роботи приймаються до 5 лютого. Натхнення вам!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: