Київ очолив рейтинг найдешевших міст Європи для туристів
Київ очолив рейтинг найдешевших міст Європи для туристів
[ads-pc-2]
Київ другий раз поспіль очолив рейтинг найдешевших міст Європи для туристів, які подорожують самостійно. Такими є результати щорічного дослідження під назвою Europe Backpacker Index 2015, яке було оприлюднено проектом сайтом Priceoftravel.com.
Як свідчать результати рейтингу, день проживання в Києві для туриста обійдеться всього у 24 долари. В цю суму входить нормальний хостел за 65 грн./ніч; 192 грн. на харчування; 96 грн. – алкогольні напої чи інші приємності; 4 грн. на транспорт і 10 грн. – на атракції (відвідування музею або іншої визначної платної пам’ятки). На інтерактивній карті, яка охоплює Європу й Південно-Східну Азію, дешевшими за Київ містами для туриста-бекпекера є лише Ханой і Хошимін у В’єтнамі, Похара в Непалі; майже на тому самому рівні – Гоа в Індії.
У Європі слідом за Києвом у топ-10 за рівнем дешевизни йдуть Бухарест ($26.38/день), Софія ($27.27/день), Краків ($27.79/день), Белград ($29.86/день), Варшава ($31.05/день), Сараєво ($31.21/день), Будапешт ($31.23/день), Ческі Крумлов ($34.01/день) та Санкт-Петербург ($34.27/день).
Найдорожчі міста – Цюріх із великим відривом ($124.16/день), норвезький Берген ($106.10/день) та Лондон ($105.51/день).
Для кожного міста пораховано такі ціни:
– одна ніч на найдешевшій койці в найдешевшому хостелі з хорошим розташуванням і високими оцінками;
– два переїзди громадським громадським транспортом на день;
– одна платна/відома атракція на день (у кожному місті повно безплатних розваг для “бюджетних” мандрівників, але для розрахунку взято середню вартість головної атракції в кожному місті);
– три “бюджетні” прийоми їжі на день (взяли мінімальну вартість харчування і додали 20%, щоб зробити цю цифру більш реалістичною для тривалішої подорожі);
– три порції дешевого місцевого пива (або вина) щодня як пункт витрат “на задоволення”. Ті, хто не вживає алкоголю, можуть за цією квотою з’їсти тістечко з кавою, сходити на концерт абощо, тож це порівняльний критерій, який є пропорційним для кожного міста.
Оскільки для Києва пораховано вартість двох переїздів на громадському транспорті як 4 грн., бачимо, що дані індексу можуть бути трохи застарілими або неточними (метро в Києві ще торік подорожчало до 4 грн. за одну поїздку), – зауважують автори сайту про подорожі Cheap Trip.
Europe Backpacker Index 2015
від дешевшого до дорожчого
- Київ
- Бухарест
- Софія
- Краків
- Белград
- Варшава
- Сараєво
- Будапешт
- Ческі Крумлов
- Санкт-Петербург
- Рига
- Загреб
- Вільнюс
- Братислава
- Стамбул
- Спліт
- Прага
- Любляна
- Тенеріфе
- Москва
- Таллінн
- Лісабон
- Санторіні
- Валетта
- Афіни
- Неаполь
- Мадрид
- Барселона
- Берлін
- Брюгге
- Ніцца
- Мюнхен
- Флоренція
- Відень
- Дублін
- Ібіца
- Рейк’явік
- Люксембург
- Зальцбург
- Гамбург
- Дубровник
- Мілан
- Рим
- Единбург
- Брюссель
- Париж
- Інтерлакен
- Осло
- Копенгаген
- Стокгольм
- Амстердам
- Гельсінкі
- Венеція
- Лондон
- Берген
- Цюріх
via Cheap-Trip, BusinessInsider, photo Yaroslav Chernivtsi
0 Коментарів