Меню & пошук

Австралійський штат Тасманія повністю перейшов на відновлювальну електроенергію

Австралійський штат Тасманія повністю перейшов на відновлювальну електроенергію

Раніше штат отримував додаткові поставки газу з Вікторії.


[ads-pc-2]

Австралійський штат Тасманія повністю перейшов на відновлювальну електроенергію. Тасманія стала першим австралійським штатом і однією з небагатьох юрисдикцій по всьому світу, які повністю отримують енергію з відновлюваних джерел — вітряних та гідроенергетичних.

«Ми досягли 100% завдяки нашому прагненню реалізувати потенціал Тасманії в галузі відновлюваних джерел енергії за допомогою нашої провідної в країні енергетичної політики й зробити Тасманію привабливою для інвестицій у промисловість, що своєю чергою створює робочі місця по всьому штату, особливо у наших регіонах», —  сказав міністр енергетики Тасманії Гай Барнетт. 

Історично Тасманія має одні з найбільш екологічно чистих джерел електроенергії в Австралії. Раніше штат отримував додаткові поставки газу з Вікторії. Однак з розвитком вітроенергетики Тасманія може задовольнити всі свої потреби коштом відновлюваних джерел.

«Вітряна електростанція вже довела свою цінність як генератор у мережі і є ключовою частиною розробки державою нових відновлюваних джерел енергії для досягнення своєї бажаної мети — 200% «зеленої» енергетики до 2040 року», —  сказав Ліндон Фрірсон, керівник проєкту вітряної електростанції у Гранвіллі.

Тасманія приєдналася до Шотландії, Ісландії й Коста-Рики, які також перейшли на 100% відновлювальну електроенергію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: