Меню & пошук

Артбук: ілюстрації та каліграфія Тараса Макара

Артбук: ілюстрації та каліграфія Тараса Макара

«Поділитись з глядачем тим, який світ існує у відображенні моїх очей»


[ads-pc-2]

«Артбук» – це рубрика про цікавих українських представників візуального мистецтва, тих, хто працює в області ілюстрації, фотографії, шрифта, колажів, дизайну тощо.


 

В рубриці «Артбук» − Тарас Макар, каліграф, викладач, учасник українських та міжнародних  виставок. Розробляв сцену для польського музичного фестивалю Inner Brzmienia, брав участь у виставці Design of Words у Мілані. Автор власних унікальних алфавітів. Куратор курсу «Каліграфія та летерінг. Brush Pen» у Projector.


Тарас Макар

Я б хотів привнести більше відкритості та діалогу. Показати, що співпраця між художниками — це зовсім не страшно та не боляче, і в результаті ви можете подивитися на власну творчість геть з іншої сторони, відкрити багато нового. Я думаю це перший крок до створення міцного та дружнього комьюніті.


12 вересня Тарас Макар презентував нову виставку «MixTape» у Nebo Art Gallery. Виставка  це і є один великий артбук графічних робіт, створених на основі музичних композицій, у колаборації з 32-ма українськими ілюстраторами, художниками та каліграфами.

«Мене завжди цікавило як бачать світ інші люди. Як вони бачать мене та якими сприймають себе. Цей проект став для мене можливістю наблизитись до розуміння іншої особистості. Спостерігаючи за людиною у творчому процесі я знаходив наші спільні точки перетину. MixTape  це спроба відкрити себе іншим. Поділитись з глядачем тим, який світ існує у відображенні моїх очей». Подивитися роботи вживу і погортати матеріальний артбук можна на виставці до 14.10.  

Роботи ілюстратора

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: