Меню & пошук

Apple запускає курс для підприємиць і розробниць додатків

Apple запускає курс для підприємиць і розробниць додатків

Прийом заявок уже стартував


[ads-pc-2]

Apple анонсував початок прийому зайвок на програму для розвитку стартапів, заснованих жінками, Entrepreneur Camp. До участі запрошують засновниць бізнесів, пов’язаних з мобільними додатками, їх директорок і розробниць.

Курс з експертами та експертками Apple триватиме два тижні. За цей час жінкам допомагатимуть вдосконалити свої додатки, проводитимуть навчання з розробки, реклами, дизайну.

Старт програми запланований на січень 2019 року в Купертіно, штаті Каліфорнія. Подати заявки на неї можуть команди, які вже мають прототипи додатку та хочуть застосовувати його з технологіями Apple. Взяти участь можуть до трьох людей з команди (двоє мають бути жінками, ще одна людина − будь-якого гендеру).

Entrepreneur Camp проходитиме 4 рази на рік, і кожного разу в курсі зможуть взяти участь 20 команд. Але до першого набору потрапить 10 команд.

Як пише Apple, жінки продовжують стикатися з труднощами у сфері технологій та підприємництва. 2017 року жінки отримали $1,9 мільярдів інвестицій, в той час як чоловіки − $83,1 мільярди. Але незважаючи на це, бізнеси, засновані жінками, ростуть вдвічі швидше, а технологічні стартапи жінок отримують на 35% більше прибутку з інвестицій, ніж аналогічні стартапи, до яких залучені лише чоловіки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: