75% представників покоління Z звільняються з роботи через психологічні проблеми – дослідження
75% представників покоління Z звільняються з роботи через психологічні проблеми – дослідження
І половина мілленіалів також
[ads-pc-2]
75% представників покоління Z і половина мілленіалів хоча б раз звільнялися з роботи через психологічні проблеми, пише CNBS з посиланням на дослідження Mind Share Partners.
Дослідники опитали 1500 працівників віком від 16 років про те, як робота впливає на їхнє психічне здоров’я. Зокрема, учасників запитали про те, як часто у них з’являються симптоми стресу й тривоги на роботі (наприклад, пришвидшене серцебиття, підвищене потовиділення, тремтіння, дискомфорт у шлунку або втрата свідомості). Також їх запитали, як психічне здоров’я впливає на результати їхньої роботи, чи отримували вони підтримку на робочому місці та чи звільнялися через те, що робота негативно впливала на їхнє психічне здоров’я.
Результати показали, що половина мілленіалів (23–28 років) та 75% працівників покоління Z (18–22 роки) звільнялися з роботи, зокрема, через причини, пов’язані з психічним здоров’ям. На противагу серед покоління бебі-бумерів це робило лише 10% працівників.
Молоде покоління також набагато частіше відчуває симптоми тривоги. Мілленіали – утричі частіше за покоління бебі-бумерів, а представники покоління Z – у чотири рази частіше. Натомість вони краще знають, до кого звертатися за допомогою.
Дослідження показали, що найбільшими факторами впливу на психічне здоров’я мілленіалів є робота й зарплата.