Меню & пошук

Техаський студент створив тривимірну карту всіх супутників навколо Землі

Техаський студент створив тривимірну карту всіх супутників навколо Землі

[ads-pc-2]

satelites

Студент першого курсу Університету Техасу Джеймс Йодер (James Yoder) створив тривимірну карту з усіма супутниками, що зараз знаходяться на орбіті Землі.

Карта оновлюється в режимі реального часу з урахуванням даних зі Space-Track.org. За легендою, сині точки на тривимірній карті показують супутники, червоні – використані ракети, а сірі – iнше космічне сміття. На сайті проекту можна подивитися орбіту кожного об’єкта (для цього потрібно просто клікнути по точці) і його характеристики (наприклад, клас і швидкість). Для розрахунку положення супутників використовується JavaScript-бібліотека satellite.js.

Також на Stuff in Space є групи супутників. Наприклад, окремо доступні орбіти навігаційних супутників GPS, ГЛОНАСС, Galileo, мережі супутникового зв’язку Iridium (а також супутники Iridium, які більше не використовуються), голки-антени, що залишилися після проекту West Ford і мікросупутники, які вивели ракетами Ariane 5.

На даний момент на орбіті Землі працюють понад 1200 супутників, за даними Союзу стурбованих вчених США (Union of Concerned Scientists). США належать 495 апаратів, Росії – 131, Китаю – 115, включаючи орбітальну станцію «Тяньгун-1».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: