Меню & пошук

32 світові fashion-компанії підписали угоду про дотримання принципів сталої моди

32 світові fashion-компанії підписали угоду про дотримання принципів сталої моди

Їхні підприємства будуть мінімізовувати свій вплив на довкілля


[ads-pc-2]

32 світові компанії-лідери модної індустрії підписали угоду про дотримання принципів сталої моди. Fashion Pact прийняли напередодні саміту G7 у французькому місті Біарріца, пише Vogue.

У документі йдеться зокрема про діяльність, яка буде скеровуватися на стримування глобального потепління. Для цього компанії повинні до 2050 року зменшити до нуля викиди парникових газів. Також лідери fashion-індустрії мають забезпечити дотримання та відновлення біорізноманіття й екосистем. Частина останніх була порушена через збір бавовни та вирубку лісів на потреби промисловості.

Крім того, компанії-підписанти мають стежити за охороною і станом світового океану. Для цього пропонують до 2050 року відмовитися від поліетиленових пакетів і максимально – від пластику.

Також автори документу наголошують: компанії не повинні конкурувати між собою в питаннях очищення, переробки чи мінімізації відходів. Навпаки – ділитися одне з одним прогресивними технологіями.

Пакт підписали Armani, H&M Group, Kermer, Hermes, Ralph Lauren, Stella McCartney та десятки інших компаній, якій володіють понад 150 торговими марками.

«Завдяки цьому документу провідні гравці фешн-сектору та текстильної галузі вперше об’єднують сили, щоб розпочати безпрецедентний рух. Документ відкритий для прийняття будь-якою компанією, що хоче втілити принципи сталої моди», – йдеться в описі Fashion Pact.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: