Меню & пошук

Жінки щасливіші без чоловіків та дітей – британський психолог

Жінки щасливіші без чоловіків та дітей – британський психолог

Вони живуть довше та щасливіше


[ads-pc-2]

Пол Долан, британський психолог-біхевіорист, професор Лондонської школи економіки, стверджує: рівень щастя сучасних жінок не залежить від наявності чоловіка та дітей. Більше того, за статистикою, жінки в шлюбі й материнстві помирають раніше за самотніх, – наводить слова Долана The Guardian.

«Якщо ви чоловік – вам потрібно одружитися. Якщо ви жінка – не переймайтеся, що вчасно не вийшли заміж», – пояснює професор.

На його переконання, для чоловіків одруження корисне. Це концентрує їхню увагу, сприяє більшим заробіткам, мотивує займатися спортом, зменшує кількість авантюр і ризику. У жінок часто навпаки – вони беруть на себе багато обов’язків, розриваючись між родиною, дітьми, роботою та власним «я». Це збільшує кількість стресу в їхньому житті, а тому скорочує його тривалість.

«Коли я запитував жінок, чи щасливі вони в шлюбі, вони відповідали «так». Але коли з кімнати виходив їхній чоловік, то називали своє становище жалюгідним», – додає Пол Долан.

Шлюб має свої переваги для обох сторін, зокрема це медична страховка, сталий спосіб життя, емоційна підтримка та інші можливості – стверджує професор. Однак життя і щастя без шлюбу теж існують.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: